fbpx Idealna szafa | Pierwszy w Polsce kobiecy portal dla asystentek i sekretarek

Idealna szafa

Czas czytania
less than
1 minute
Przeczytałeś już

Idealna szafa

 

Przede wszystkim podziel …oczywiście posiadane komplety. I tak oddziel w szafie marynarki od spódnic i spodni, kardigany od bliźniaczych bluzeczek, paski od sukienek spodni i spódnic. Po kolei zaczynając od lewej powieś: spódnice, spodnie, sukienki, marynarki, a następnie: sweterki, wdzianka koszule, bluzki, apaszki i paski (jeśli nie masz na te ostatnie osobnej szuflady).

 
W ten sposób najłatwiej w porannym chaosie skompletujesz ubranie odpowiednie do nastroju jaki masz danego dnia. I tak np.: w szary, pochmurny dzień masz ochotę na odrobinę koloru … więc po kolei zaczynasz od brązowej spódnicy, lecz zamiast marynarki od kompletu założysz do niej granatowy lub bordowy kardigan a pod nim żółtą bluzeczkę lub golf (półgolf) z krótkim rękawem w odcieniach miodu lub żółci. Wszystko możesz uzupełnić skórzanym paskiem i oczywiście kryjącymi pończochami (będziesz wciąż czuła się sexy). Plusy??? Masz czas na kawę, jesteś trendy, czujesz się sexy i masz świetny humor przez cały dzień. Czego możesz sobie życzyć więcej?

HIT: Wieszaki, z możliwością łączenia ich ze sobą w pionie (przy pomocy uchwytu na który zaczepiamy kolejny wieszak). Doskonale pomagają optymalnie wykorzystać przestrzeń szafy.

RADA: Jeśli masz inny sposób dobierania stroju, np.: zaczynasz od bluzki, to zmień kolejność w szafie, na taką, która umożliwi szybki dobór poszczególnych elementów garderoby.
 
Autor:
Anna Hynek