fbpx Sean Tompkins, CEO RICS na łamach 19. edycji „Biurowców w Polsce” | Pierwszy w Polsce kobiecy portal dla asystentek i sekretarek

Sean Tompkins, CEO RICS na łamach 19. edycji „Biurowców w Polsce”

Czas czytania
less than
1 minute
Przeczytałeś już

Sean Tompkins, CEO RICS na łamach 19. edycji „Biurowców w Polsce”

Biurowce w Polsce

Podczas 6. edycji konferencji „Forum Rynku Nieruchomości” 6-7 czerwca w Sopocie swoją premierę miało najnowsze wydanie albumu „Biurowce w Polsce” – największego i najbardziej rzetelnego źródła informacji o powierzchniach biurowych do wynajęcia w całej Polsce.  Oprócz kompleksowych prezentacji i tabelarycznych zestawień biurowców z największych polskich miast na łamach 19. edycji „BwP”  znaleźć będzie można najświeższe informacje rynkowe, analizy, wywiady z najważniejszymi graczami i całą paletę poradnikowych artykułów.

Szczególnej uwadze wszystkich polecamy wywiad z Seanem Tompkinsem, dyrektorem generalnym The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS), w którym kreśli on możliwe kierunki, w jakich rynek będzie ewoluował pod wpływem upowszechniania się nowych technologii.

O biznesie deweloperskim i racjonalnych projektach rozmawiamy z Błażejem Hermanowiczem, wspólnikiem w pracowni HRA Architekci, a Paweł Piotrowski z ArchiDoc wyjaśnia, jak nie utonąć w morzu dokumentów.

Polecamy również liczne artykuły ze świata office managementu, m. in. o tym, jak ważna jest recepcja, dlaczego powinna być dobrze zaaranżowana, jakich błędów unikać przy wynajmowaniu biura, czym najchętniej dojeżdżamy do pracy, a dr Partycja Rudnicka, psycholog pracy i organizacji z UŚ w Katowicach przekonuje, że relaks w pracy wcale nas nie rozleniwia J

Gorąco zachęcamy do lektury!

Bezpłatny egzemplarz można zamówić na: http://wydawnictwa.nowyadres.pl/ lub mkulinska@nowyadres.pl

Zaprasza Wydawca – Nowy Adres S.A.