Sekretarka i Koordynator Pracy Biura - Warszawa

Wysłane przez arkconsulting1 w czw., 2019-01-24 11:43

Agencja Marketing & Communications Consultants w Warszawie, specjalizująca się w realizacji kompleksowych projektów komunikacyjnych, poszukuje osoby na stanowisko:

SEKRETARKA I KOORDYNATOR PRACY BIURA

Wymagane umiejętności:

  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, sumienność, dokładność, wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel, Power Point)  oraz urządzeń biurowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie klientów i gości
  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • opieka nad biurem (zgłaszanie i koordynowanie naprawy usterek, zamawianie niezbędnych materiałów biurowych, artykułów spożywczych i środków czystości; kontakt z firmami współpracującymi z biurem; rozliczanie kurierów i przejazdów taksówkami na projekty; współpraca z firmą sprzątającą);
  • organizacja spotkań
  • bieżąca współpraca z Zarządem firmy
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne dla kierowników zespołów
  • pomoc przy bieżących projektach realizowanych w firmie
  • umiejętność planowania podróży służbowych

W zamian oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • współpracę z bardzo sympatycznym zespołem
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane, które czują, że sprostają naszym wymaganiom są proszone o przesłanie swojego CV.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W dokumentach aplikacyjnych należy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Prosimy  o przesłanie aplikacji pod adres: rekrutacje@mcconsultants.pl, w tytule wiadomości wpisując „Sekretarka”