Sekretarka - Warszawa

Wysłane przez arkconsulting1 w śr., 2017-09-27 13:33

Firma Lotnicza poszukuje osoby na stanowisko:

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa - Chomiczówka

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • rozmowy telefoniczne z zagranicznymi kontrahentami
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • przygotowywanie różnego rodzaju zestawień głównie w formie tabel

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • dokładność, terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • otwartość, pozytywne nastawienie do ludzi
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 (w tym 1h przerwy)

CV prosimy przesyłać na adres oferty_sekretariat@heliinvest.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)".