Akademia Asystentek i Sekretarek

Profesjonalna Asystentka. Zarządzanie sekretariatem.

DLA KOGO? Szkolenie przeznaczone jest dla Sekretarek i Asystentek rozpoczynających pracę w sekretariacie i/lub mających już pewne doświadczenie w tym zakresie.. CEL SZKOLENIA Podczas szkolenia dowiesz się: jak zasady etykiety biznesowej wykorzystać do budowania profesjonalnego wizerunku...czytaj więcej »
690,-PLN
20.02.2018

Profesjonalna recepcja

Dla kogo? W szkoleniu mogą wziąć udział osoby, które dopiero rozpoczynają pracę w recepcji jak również osoby posiadające już pewne doświadczenie zawodowe. Czego dowiesz się na szkoleniu  jaką rolę pełni recepcja w sprawnym funkcjonowaniu firmy/urzędu/instytucji jak reprezentować firmę/urząd...czytaj więcej »
690,-PLN
22.02.2018

Asystentka Personalna/Asystent Personalny - organizacja sekretariatu Prezesa/Dyrektora

Dla kogo Szkolenie skierowane jest do Executive/Personal Assistants rozpoczynających pracę z osobą na stanowisku Prezesa/Dyrektora lub mają nieduże doświadczenie zawodowe w tym obszarze. Czego dowiesz się uczestnicząc w szkoleniu? jak współpracować oraz zapewniać komfort pracy osoby...czytaj więcej »
1100,-PLN
26.02.2018 do 27.02.2018

Biuro Zarządu w Spółce Prawa Handlowego

Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do Biur Zarządów spółek. Podczas szkolenia dowiesz się: Jakie przepisy prawne regulują funkcjonowanie spółek Jaką rolę odgrywa Biuro Zarządu w prawidłowym funkcjonowaniu spółki Jak zorganizować posiedzenie Zarządu, Rady Nadzorczej, Walnego...czytaj więcej »
750,-PLN
28.02.2018

Zarządzanie nieruchomościami dla działów administracji

DLA KOGO Szkolenie skierowane jest do pracowników działów administracji odpowiedzialnych za obszar zarządzania nieruchomościami, specjalistów ds. nieruchomości, administratorów nieruchomości, zarządców nieruchomości, etc. Program szkolenia dostosowany jest do osób rozpoczynających przygodę...czytaj więcej »
750,-PLN
02.03.2018

Profesjonalny Office Manager - Zarządzanie Biurem

Dla kogo? Szkolenie przeznaczone jest dla office managerów, kierowników administracyjnych, specjalistów ds. administracji oraz asystentek zarządzających biurem. Cel szkolenia Na szkoleniu omówione zostaną różne obszary zarządzania biurem. Przedstawione będą najnowsze metody, narzędzia, oraz...czytaj więcej »
1250,-PLN
08.03.2018 do 09.03.2018

Korespondencja w biurze - tworzenie pism, obieg i archiwizacja dokumentacji biurowej

Dla kogo Szkolenie skierowane jest do osób pracujących w kancelariach/recepcjach jak również osób zarządzających sekretariatem/kancelarią, office managerów. Szkolenie umożliwia uczestnikom nabycie umiejętności i niezbędnej wiedzy w zakresie właściwego postępowania z korespondencją,...czytaj więcej »
750,-PLN
12.03.2018

Asystentka - Partner w Zarządzaniu I. Myśl jak Szef.

Dla kogo? Szkolenie skierowane jest do doświadczonych Asystentek  - Executive/Personal Assistants. Czego dowiesz się na szkoleniu? kim jest osoba zarządzająca - jaki jest jej sposób myślenia i podejmowania decyzji jakie wyzwania stawiane są kadrze managerskiej przez otoczenie wewnętrzne i...czytaj więcej »
1250,-PLN
15.03.2018 do 16.03.2018

Profesjonalny Office Manager-Lean Office. Podnoszenie efektywności w procesach biurowych

DLA KOGO? Szkolenie przeznaczone jest dla office managerów, kierowników administracyjnych, specjalistów ds. administracji oraz asystentek zarządzających biurem. CEL SZKOLENIA Na szkoleniu omówione zostaną metody Lean Management zwiększające efektywność w procesach biurowych. Uczestnicy w...czytaj więcej »
850,-PLN
15.03.2018

Profesjonalny sekretariat w urzędzie. Obsługa klientów, przyjmowanie gości, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Dla kogo Szkolenie skierowane jest do pracowników sekretariatów urzędów i instytucji administracji publicznej. Podczas szkolenia dowiesz się jakie zasady savoir-vivre obowiązują w sekretariacie urzędu, instytucji jak profesjonalnie podejmować gości w urzędzie jak prowadzić służbowe rozmowy...czytaj więcej »
650,-PLN
13.04.2018

Strony

Subskrybuj Akademia Asystentek i Sekretarek