fbpx Makijaż | Pierwszy w Polsce kobiecy portal dla asystentek i sekretarek

Makijaż

Wina kosmetyku czy nasze błędy - pomadka i błyszczyk

Trwałość szminki nie tylko zależy od marki. Makijaż ust jest najbardziej nietrwałym makijażem na całej twarzy, ponieważ to miejsce, które jest najczęściej umalowane “pracuje”. Mówimy, jemy, śmiejemy się, rozdajemy całusy i przygryzamy wargi. To zdecydowanie nie sprzyja makijażowi. Aby...czytaj więcej »

Wakacyjna kosmetyczka

Nastała pora urlopów. Wiele osób spędza ten czas wyjeżdżając poza swoje miejsce zamieszkania. Co należy zabrać na wyjazd, aby mieć wszystko czego potrzeba i dobrze zadbać o zdrowie skóry? Wakacyjna kosmetyczka nie musi być bardzo wypchana. Jeśli wcześniej przygotujesz się do wyjazdu i...czytaj więcej »

Wina kosmetyku czy nasze błędy - podkład

Aby wykonać idealny i trwały makijaż twarzy należy dobrać odpowiednie kosmetyki. Cera tłusta polubi podkłady o lekkiej konsystencji, w przeciwieństwie do cery suchej, której zdecydowanie lepiej posłuży podkład gęsty, bogaty w substancje nawilżające. Musimy także dobrać odpowiedni kolor, za...czytaj więcej »

Podkład - Twoja druga skóra

Wyrównuje koloryt, maskuje niedoskonałości, idealnie dobrany zachowuje skórę w perfekcyjnej kondycji wizualnej. Aby spełnił wyżej wymienione obietnice musi być bardzo dobrze dobrany do potrzeb oraz koloru naszej skóry. Nie jest to proste zadanie, nie raz można by powiedzieć wyzwanie. Wśród...czytaj więcej »

Wina kosmetyku czy nasze błędy - róż

Nakładając róż musimy pamiętać, że należy dobrze dobrać kolor. Jasna karnacja z ciemnym różem, w towarzystwie dziennego makijażu będzie sprawiała wrażenie przerysowanej. W makijażu ważna jest harmonia, dlatego róż dobieraj odpowiednio tonacyjnie i kolorystycznie. czytaj więcej »

Makijaż permanentny

Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej osoby. Zabieg pigmentacji pomaga skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu ("kreski" na dolnej i/lub górnej powiece)....czytaj więcej »

Wina kosmetyku czy nasze błędy - cienie do powiek

Częste skargi na temat cieni brzmią: “cień zbiera się w załamaniu powieki; moje cienie migrują po powiece i po jakims czasie widoczne są tylko na jej części”.  Dzieje się tak dlatego, że często na powiekę nakładamy za dużo, lub nie dbamy o to, żeby cienie kłaść na skórę przypudrowaną. Jeśli...czytaj więcej »

Perfekcyjny łuk brwiowy

Popularność trwałego makijażu brwi wynika pewnie z faktu, że makijaż ten jest naturalny, a zarazem nadaje twarzy bardzo zadbany i uporządkowany wygląd.   Permanentny makijaż brwi to doskonały sposób na poprawę wyglądu brwi nieregularnych, rzadkich i asymetrycznych, a także, takich, które...czytaj więcej »

Makijaż mineralny

Odpowiednio wykonany jest prawie niewidoczny, pielęgnuje skórę, bo nie zawiera konserwantów, jest bardzo trwały, kryje niedoskonałości i bardzo dobrze znoszą go właścicielki skóry wrażliwej. Nie dziwi więc fakt, że staje się coraz bardziej popularny, coraz bardziej lubiany. Czym są...czytaj więcej »

Trwała na rzęsy

Trwałe podkręcanie rzęs zdobywa coraz więcej zwolenniczek.. Zabieg ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie są zadowolone ze swych prostych, krótkich rzęs (co nie oznacza, że nie można tą metodą podkręcać rzęs długich).   Podobnie jak przy włosach, trwała na rzęsy polega na nawinięciu...czytaj więcej »

Strony

Subskrybuj Makijaż