fbpx Makijaż | Pierwszy w Polsce kobiecy portal dla asystentek i sekretarek

Makijaż

Trwała na rzęsy

Trwałe podkręcanie rzęs zdobywa coraz więcej zwolenniczek.. Zabieg ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie są zadowolone ze swych prostych, krótkich rzęs (co nie oznacza, że nie można tą metodą podkręcać rzęs długich).   Podobnie jak przy włosach, trwała na rzęsy polega na nawinięciu...czytaj więcej »

Idealny makijaż - od czego zacząć?

Podstawą idealnego makijażu jest zadbana cera. Właściwa pielęgnacja skóry twarzy i dekoltu to pierwszy krok do sukcesu zwanego dobrym wyglądem. Nawet najlepiej wykonany makijaż nie będzie dobrze “leżał” jeżeli cera jest zbyt tłusta, odwodniona lub przesuszona. Ważne jest aby odpowiednio...czytaj więcej »

Sprawa (OCZY)wista

Lubię obserwować ludzi. Przyglądać się im samym i ich zachowaniu. Ostatnio moją uwagę przykuła niesamowita iluzja na twarzy bardzo wesołej dziewczyny. Co zobaczyłam? Niby nic specjalnego: oczy, umalowane ciemnoszarym, matowym cieniem, obrysowane czarną konturówką. Jednak walory owej...czytaj więcej »

Jak modelować twarz, aby ukryć niedoskonałości?

Idealnym kształtem twarzy jest owal, niewiele osób może poszczycić się tym kształtem. Na szczęście istnieje zasada światło-cienia, zgodnie z którą ciemne staje się wklęsłe i niewidoczne, a jasne zaakcentowane, wypukłe i widoczne. Jeśli chcesz optycznie zmienić kształt twarzy użyj do tego...czytaj więcej »

Jak odświeżyć tusz do rzęs?

Długowieczny tusz do rzęsAby zachować wszelkie właściwości maskary należy szczególną uwagę poświecić prawidłowej pielęgnacji szczoteczki. Przy każdym otwieraniu i zamykaniu tuszu wtłaczamy do środka powietrze - powoduje to znacznie szybsze wysychanie oraz dostawanie się do wnętrza...czytaj więcej »

Jak skutecznie skompletować kosmetyczkę?

Pora na miłą odmianę. Dziś wybierzemy się na zakupy. Jak każda kobieta lubisz dbać o siebie. Z pewnością wiesz jak ważny dla twojego wyglądu jest dobrze wykonany makijaż. Niestety gubisz się w nadmiarze kosmetyków, jakie oferują sklepy. Dobra wiadomość-ten artykuł jest właśnie dla ciebie....czytaj więcej »

Jak się malować do pracy?

Jak się malować do pracy? Im dyskretniej, tym lepiej. Makijaż ma pasować do spokojnych kolorów kostiumu i laptopa. Ale skromnie nie znaczy nudno! Nawet w delikatnym make-up no make-up będziesz zbierać komplementy. A najnowsze kredki, pomadki i tusze wyglądają tak profesjonalnie, że można je...czytaj więcej »

Jakie kolory do Ciebie pasują?

Odkrycie przez kobietę zasad analizy kolorystycznej jest jak przyjście Gwiazdki w środku lata. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ubrania zaczynają do siebie pasować i przestajemy marnować każdego ranka cenne minuty przeznaczone na dobiegnięcie do autobusu lub stanie w korkach.   Te...czytaj więcej »

Jak przechowywać kosmetyki?

Łazienka jest jednocześnie miejscem, w którym najczęściej przechowujemy kosmetyki i w którym najrzadziej powinniśmy je znajdować!   W łazience panuje zbyt wysoka temperatura oraz wilgotność powietrza, która sprawia, że kosmetyki szybciej sie psują niezależnie od swojej pierwotnej jakości....czytaj więcej »

Wina kosmetyku czy nasze błędy - tusz do rzęs

Tusz do rzęs. Kruszy się jeśli używamy go już jakiś czas. Dzieje się tak dlatego, że przy każdym otwarciu opakowania do środka dostaje się powietrze, które powoduje stopniowe wysuszanie kosmetyku. Niektóre panie mają zwyczaj kilkukrotnego i energicznego wkładania szczoteczki do środka,...czytaj więcej »

Strony

Subskrybuj Makijaż