fbpx Pielęgnacja skóry | Pierwszy w Polsce kobiecy portal dla asystentek i sekretarek

Pielęgnacja skóry

Kąpieli czas

Przynosi ulgę po ciężkim dniu, jest wspaniałym relaksem przed snem. Szybko odpręża i uspokaja, lub pobudza i orzeźwia. Zanim jednak nalejesz wody do wanny przygotuj się na tę chwilę, aby maksymalnie ją wykorzystać.   Jeśli jesteś zdenerwowana zapal w łazience świece. Ich kojący blask...czytaj więcej »

Lifting bez skalpela

  Ultradźwięki wspomagają uzyskanie efektu wygładzenia zmarszczek, zwiększenia nawilżenia, jędrności, napięcia i elastyczności skóry. Za pomocą serii zabiegów sonoforezy z powodzeniem można ujędrnić i wymodelować owal twarzy bez interwencji skalpela.    Ultradźwięki mają działanie...czytaj więcej »

O ustach słów kilka

Usta są elementem twarzy, po którym możemy rozpoznać nasz humor. Opuszczone kąciki ust nadają twarzy ponurego, smutnego wyrazu. Podniesione przeciwnie – wyrażają radość i zadowolenie. Są mocno ukrwione a naskórek, który je chroni jest bardzo cienki. Dzięki temu ich barwa to wyrazisty różowy...czytaj więcej »

Wiosenne zabiegi u kosmetologa

Nadejście wiosny sprzyja nowym postanowieniom. Pokazujemy więcej ciała, częściej wychodzimy z domu. Chcemy pięknie wyglądać.   Podczas zimowych miesięcy niesprzyjające jest długotrwałe przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. To trudny czas dla naszej skóry. Z powodu mrozu i wiatru...czytaj więcej »

Jak powinny wyglądać zadbane stopy

Mamy jeszcze okres ciepłych dni. Wracamy opalone z urlopów, weekendów. Chcemy poczuć tę aurę ciepła i z przyjemnością zakładamy na nogi obuwie, które odkrywa nasze palce. I nie ma w tym nic złego pod kilkoma spełnionymi warunkami.Przede wszystkim, stopy powinny być odpowiednio zadbane....czytaj więcej »

Maseczka dobra na wszystko

Dużo bardziej skoncentrowana niż krem codziennego użytku, przynosi ukojenie, szybko poprawia kondycję skóry, jest łatwa w użyciu, ogólnie dostępna i oprócz upiększania poprawia samopoczucie – maseczka. Maseczka to kosmetyk, który został wyprodukowany z myślą o naszych potrzebach, aby w...czytaj więcej »

Skóra tłusta

Tendencja do przetłuszczania się skóry może być jej cechą wrodzoną lub może być spowodowana zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie. Zawsze jednak bezpośrednią przyczyną problemu jest nadmierne wydzielanie sebum przez gruczoły łojowe. Ze skutkami ich nadmiernej aktywności można...czytaj więcej »

Samoopalacze - słońce w tubce

  Letnią opaleniznę można dziś kupić w sklepie. W zależności od tego na jakim odcieniu opalenizny ci zależy, możesz wybierać pośród kremów i balsamów samoopalających, mleczek, balsamów brązująco-rozświetlających.   Samopalacze Gwarantują w 100 procentach bezpieczną opaleniznę. Kremy...czytaj więcej »

Moc wody

  Kosmetyki których używamy zawierają od kilku do kilkudziesięciu procent wody (wyjątkiem są mleczka i toniki w których woda stanowi nawet do 95%). Jako surowiec kosmetyczny musi spełniać odpowiednie kryteria – jest to warunek stworzenia dobrego kosmetyku. Dlatego do produkcji kosmetyków...czytaj więcej »

Fakty i mity na temat ochrony przed UV

Sezon kąpieli słonecznych już się rozpoczął i niebawem większość dnia będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Tymczasem lekarze alarmują o szkodliwości promieniowania UV. Aby więc dobrze przygotować się do letniego wyjazdu, warto najpierw uporządkować wiedzę, dotyczącą ochrony przed słońcem...czytaj więcej »

Strony

Subskrybuj Pielęgnacja skóry